Goed

om op de hoogte

te zijn

Maak

kennis met

onze school

Peter Petersen Prijs

Op donderdag 1 november 2018 heeft de Jenaplanschool Heerde de Peter Petersen Prijs mogen ontvangen. 

Deze prijs is een eerbetoon van de Nederlandse Jenaplan Vereniging (NJPV) aan een school die het Jenaplanonderwijs op een bijzondere en inspirerende wijze vormgeeft. Onze school heeft deze prijs mogen ontvangen, omdat de jury vindt dat de kinderen zich binnen onze school kunnen ontwikkelen tot maatschappelijk betrokken jonge burgers. Hiervoor zetten wij "groepsgewijs probleemoplossen" in en onderzoeken wij samen met de kinderen belangrijke vraagstukken in onze omgeving.

 

Het tijdschrift MensenKinderen heeft een prachtig artikel geschreven over onze school en onze manier van werken in relatie tot de gewonnen prijs. Dit artikel is hieronder te vinden.

Next Article BSO - VSO - Peutergroep
Rate this article:
No rating
Please login or register to post comments.